HRS-ov Facebook - izvor informacija ili nečije nekulture

Sve sto Vas veseli na temu PHRK

HRS-ov Facebook - izvor informacija ili nečije nekulture

Postby 9a3z » Fri Jan 23, 2015 2:44 pm

Kleli su se da je Facebook mjesto gdje se može dobiti informaciju bla bla bla bla
I onda kad pitaš konkretno pitanje, dobiješ napadački odgovor jer su tako indoktrirnirani i još debelo plaćeni svaki mjesec za to. Ili je to samo odraz nekulture i izostanka kućnog odgoja. Želiš im platiti članarinu, ali oni teraju silu i iskazuju svoju moć. Zapravo - jad i bijedu ostataka organizacije koju su srozali. Imao je Koki pravo glede HRS-a i Facebooka...
A ti koji tako nekulturno odgovaraju trzaju na one debele novčane nagrade.

Image
9a3z

Re: HRS-ov Facebook - izvor informacija ili nečije nekulture

Postby 9a4db » Fri Jan 23, 2015 3:22 pm

:lol: samo ti plaćaj i dalje....
9a4db
Site Admin

Postby 9a2jg » Fri Jan 23, 2015 3:39 pm

Štipam sebe za obraze, i pokušavam dokučiti.... Izraz "savezna članarina" je postojao dok smo bili u Jugoslaviji. Toj nepismenoj osobi u HRS-u nije jasno da članarina Savezu, nije "savezna" !
Koki 50g. , 9A1AKL 70.g. , a di si ti...
9a2jg

Postby 9a7zz » Fri Jan 23, 2015 4:13 pm

"Saveznu" članarinu mi ne pada na pamet platiti.Nisam ni prošle godine,neću ni ove,neću ni iduće ,itd itd.A nisam sam,mogao bih vam navesti poimenično dosta ljudi.A ne mogu mi ništa, :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
9a7zz

Postby 9a6r » Fri Jan 23, 2015 4:20 pm

Ima ih još dosta koji rone suze za tom tvorevinom.Pa čemu onda čuđenje :?:

9A6R
9a6r

Postby 9a2jg » Fri Jan 23, 2015 4:46 pm

Ama riječ je o osobnoj nekulturi, a što se tiče Facebook-a, on je tu bio sredstvo, da samom sebi podigne rating, a kako bi lakše "prošao" na nominiranju za društveno priznanje, koje nije važno, nego novci koji idu uz njega.
Sve one šuplje priče, o budućem prirastu mladih osoba samo zato što je HRS na Facebook-u i Twitteru, to ne bi "popili" ni pučkoškolci. Ali, kako HRS vrhuška svoje članove drži za "guske u magli", tu su nam priču, u par navrata pokušali prodati.
Ali to nije sve ! Čak je i Uzdanica jednom zavapio " da to nije istina da je Marko rekao, ni obećao". Razumijem ga da navija za prijatelja i klupskog kloegu, samo, jadan, ne zna, ili je smetnuo s uma da ima posla s iznadprosječno pametnim osobama. To ga malo hebe, ali, shvatit će. Još je, navodno, mlad. Čim oda okolo na sastanke Youngstera po Europi. Neću reć za naše pare, to će, vjerojatno, reć neko drugi. Kad se pregledaju knjige.
9a2jg

Postby 9a3z » Fri Jan 23, 2015 5:35 pm

Ma htio sam reći upravo to - osobna nekultura i samo grabljenje novca - dokle ide, ide.
9a3z

Postby 9a4db » Fri Jan 23, 2015 6:00 pm

9a7zz wrote:"Saveznu" članarinu mi ne pada na pamet platiti.Nisam ni prošle godine,neću ni ove,neću ni iduće ,itd itd.A nisam sam,mogao bih vam navesti poimenično dosta ljudi.A ne mogu mi ništa, :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Mogu, mogu te docekati sa haracem za pozivnu oznaku...

Danas pricam sa kolegom tu iz ZG...
Kazem HRS ima izbor:

ili ce sam dobrovoljno vratiti HAKOMu upravljanje javnim dobrom
tj. bazom pozivnih znakova...

ili cemo morati dokazivati da HRZ ne obavlja, od drzave mu
povjereno upravljanje javnim dobrom, sukladno Zakonu i dobrim poslovnim običajima.

A kad vec dokazujemo onda cemo biti prisiljeni navesti sve povrede, za koje
znamo te koje nam se dogadjaju. Bez obzira na posljedice po HRS.

Pita on mene a koliko vas je? Pitanje je ostalo u zraku...

Usput mi veli, ima odavno presedan-sudski, na tu temu ->"Majica"

Eto....
9a4db
Site Admin

Postby 9a2jg » Fri Jan 23, 2015 8:03 pm

Ma htio sam reći upravo to - osobna nekultura i samo grabljenje novca - dokle ide, ide.

Je, samo takvi nas predstavljaju prema vanka, kurče se da su "elita" (moš mislit, sačuvaj me Bože te i takve "elite"), navodno i drže tečajeve, vodaju dicu po Europi, rekli bi u socijalizmu, nadgradnja !
Jedan od dokaza je i taj, očit, toliko da bi i mali dječak reko da je car gol, što se prozvani, ama baš nikad, nisu očitovali na HRS forumu, jedinom mogućem comm point-u. Njima je to ispod časti. No, nije im ispod časti rasipati naše, i društvene novce, za, samo njima znane namjene i ciljeve, od recipročnih posjeta Kosovu i Metohiji, do šetnji po Europi, od mladaca, do tzv. predstavnika.
Njih se ne može pitati za polaganje računa, jer "kupe" NO, po kojima je u D-12 izvor meda i mlijeka za ZG županiju, a i šire ! Ja se ne sjećam jedne kritičke riječi, ili zareza, od strane NO-a u neovisnoj RH.

Uz lumene sa Zvjezdanog sela, Guinness-ova knjiga rekorda, i njeno uredništvo bi se moglo napajati umotvorinama, iduća dva desetljeća ! A tek kad izvezemo KV robota u EU ! Najebali su !
9a2jg

Return to PHRK